Filmworks

Filmy reklamowe zwiększające sprzedaż

Zamówienie filmów reklamowych dla Twojej firmy to inwestycja, która będzie owocować na przestrzeni lat. Dobry spot reklamowy pozostaje aktualny przez lata, służąc marce w social mediach, na stronie internetowej, w telewizji lub na różnych wydarzeniach.

Korzyści z realizacji spotu reklamowego

Właściwie zaplanowany i wykonany film reklamowy przynosi wiele korzyści, które przekładają się nie tylko na rozpoznawalność marki, ale również na jej finansowy sukces. Produkcja filmów reklamowych dla Twojej firmy to inwestycja, która będzie owocować na przestrzeni lat. 

Dlaczego warto współpracować z Filmworks

01

Wszystko w jednym miejscu – od koncepcji, poprzez produkcję, aż po postprodukcję. Zapewniamy kompleksową obsługę Twojego projektu, a to gwarantuje spójność i wysoką jakość finalnego produktu.

02

Zapewnimy usługę niezależnie od tego gdzie znajduje się Twoja firma lub w jakim otoczeniu chcesz ją promować. Targi, wydarzenia, tropikalne wyspy, mroźne rejony. Jesteśmy tam gdzie i kiedy nas potrzebujesz.

03

Współpracując z nami, możesz liczyć na świeże i kreatywne podejście do Twojego projektu. 

04

Realny wpływ na tworzone filmy reklamowe. To Ty masz być zadowolony z finalnego dzieła, my mamy tylko pomóc Ci to osiągnąć. Służymy radą, wsparciem i doświadczeniem.

Sprawdź cenę pakietów lub bezpłatnie wyceń swój projekt!

PAKIETY

Ile kosztuje film reklamowy?

Nasz cennik opiera się na trzech gotowych pakietach filmów i zdjęć reklamowych dla firm nastawionych na dłuższą współpracę. Filmy reklamowe są odpowiednio zoptymalizowane na strony internetowe czy portale społecznościowe, zapewniające content na dłuższy czas. Jest też możliwość realizacji filmów na indywidualne zamówienie, dla klientów którzy wolą filmy reklamowe lub filmy wizerunkowe na targi i prezentacje, aby poszerzyć swoje portfolio.

Starter Pack

3500 zł

netto/mc

Pakiet zawiera

Ultimate Vision

POLECANY

7800 zł

netto/ mc

Pakiet zawiera

Pro-Media Kit

4900 zł

netto/mc

Pakiet zawiera

Jak tworzymy zapadający w pamięć spot reklamowy?