Filmworks

Filmy z drona

Przenieś swoje reklamy na wyższy poziom!

Filmy z drona pozwolą spojrzeć na Twoją firmę z zupełnie innej perspektywy i zmienią zwykłą prezentację w niezwykłe widowisko. Dzięki nim pokażesz produkt czy usługę w zupełnie nowym świetle, przyciągając uwagę i zainteresowanie potencjalnych klientów!

Dlaczego potrzebujesz ujęć z drona?

Ale o co ten cały hałas i zamieszanie? Co takiego dają filmy z drona, że przewaga, którą gwarantują w promocji i promowaniu Twojej firmy jest taka istotna w walce o klienta? Sprawdźmy to!

Rodzaje filmów z drona

Filmy reklamowe

Filmy promocyjne z drona skierowane na promocję produktu czy usługi pozwalają na prezentację w niecodziennej, atrakcyjnej perspektywie. Prezentując np. nieruchomości z powietrza, potencjalni nabywcy otrzymują pełniejszy obraz dostępnych terenów, budynków czy apartamentów. Ułatwia to podjęcie decyzji o zakupie lub wynajmie.

Filmy biznesowe

Filmy z drona pokażą zakład produkcyjny, siedzibę firmy czy tereny inwestycyjne z zupełnie nowej perspektywy. Często takie filmy rzucają nowe światło i perspektywę na możliwości rozwoju. Spoty promocyjne, czy dobrze przygotowany film promocyjny może także zachęcić potencjalnych inwestorów do ulokowania swoich środków.

Filmy do social media

Oferujemy wygodne pakiety dla firm, które umożliwią regularne publikowanie treści na wszystkich platformach SM. Nagrywając filmy reklamowe z Filmworks otrzymasz content przewidziany nawet na 12 tygodni publikacji na instagramie/ facebooku/ tiktoku czy LinkedIn. Profesjonalne fotografowanie czy wideofilmowanie wykonane przez specjalistów znających rynek zagwarantuje bogate zaplecze dla film zaczynających dopiero swoją promocję przez SM, lub dla tych którzy chcieliby odświeżyć istniejący content.

Teledyski

Dynamiczne, szybkie, przemyślane, dopasowane do muzyki, fotografie i filmy. Bardzo często kręcone podczas eventów i imprez masowych mające nastroić odbiorcę do prezentowanego dzieła. Filmy z drona mogą okazać się brakującym ogniwem mającym realny wpływ osiągniecia zasięgów i popularności dzieła.

Dlaczego warto współpracować z Film Works?

Profesjonalne usługi filmowania, ujęcia, fotografie, filmy z drona, obróbka, dopracowane produkcje i wieloletnie doświadczenie. To tylko niektóre z cech, które nas charakteryzują. Po co masz uczyć się obróbki filmów, kupować drogi sprzęt, chodzić na kursy. Skorzystaj z naszego doświadczenia i zaangażuj się osobiście w tworzenie swoich treści. Warto zaznaczyć że filmy z drona to tylko część naszych usług, a pełen kompleksowy pakiet naszych usług jest ze sobą w pełni kompatybilny. Cechy, z których jesteśmy szczególnie dumni przy naszych realizacjach:

01

Nowoczesne drony
i sprzęt fotograficzny

03

Montaż i postprodukcja w jednym miejscu

02

Wykwalifikowani operatorzy z bogatym doświadczeniem

04

Indywidualne podejście do Klienta i jego potrzeb

Sprawdź cenę pakietów lub bezpłatnie wyceń swój projekt!

PAKIETY

Ile kosztuje filmowanie dronem?

Profesjonalne filmy z drona wyróżniają się na tle tych amatorskich, ale mają też swoją cenę. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie i dostosowujemy do potrzeb klientów. Wpływ na finalny koszt mają:

  • rodzaj usługi
  • długość i skomplikowanie ujęcia,
  • miejsce i dostępność

Starter Pack

3500 zł

netto/mc

Pakiet zawiera

Ultimate Vision

POLECANY

7800 zł

netto/mc

Pakiet zawiera

Pro-Media Kit

4900 zł

netto/mc

Pakiet zawiera

Jak wygląda filmowanie dronem?

Dla wielu osób loty dronem to wciąż hobby i zabawa, w biznesie jednak wszystko musi odbywać się profesjonalnie. Filmowanie dronem poprzedzi więc dokładna analiza i rozmowa na temat celów, które chcemy osiągnąć i efektu końcowego, który chcemy przedstawić. Wiadomo, że inaczej będzie to wyglądać dla branży budowlanej, czy agencji nieruchomości, a inaczej w przypadku zawodów sportowych, reklamy firmy czy ujęć na Twoje social media. Czego więc możesz się spodziewać: