Filmworks

Video marketing w social mediach!

Wybierz pakiet filmowy z naszej oferty i ciesz się materiałami na swoje social media nawet na 30 dni publikacji! Nie znalazłeś pakietu dla siebie? Kliknij w żółty przycisk i wyceń bezpłatnie swój film! 

Korzyści z tworzenia treści video w social media

Wideo w mediach społecznościowych wspiera budowanie marki i zaufania, a także umożliwia szybką reakcję na aktualne trendy. Jest też świetnym narzędziem do promowania produktów lub usług w sposób przystępny i pamiętny.

Bezpłatnie wyceń swój projekt!

Jak zrobić angażujące social media video

Stworzenie viralowego filmu do SM wymaga połączenia strategii, kreatywności oraz zrozumienia odbiorców. Znajomość potrzeb, problemów i zainteresowań Twojej grupy docelowej jest kluczowa. Nagranie powinno rozwiązywać ich problem lub dostarczać wartość w inny sposób. Są różne formy działania w zależności od wymagań rynku. Wszystkie jednak mają cechy wspólne, a są to:

Video marketing i social media video to obecnie bardzo dobry sposób na promocję. Trzeba jednak pamiętać, że słabej jakości film, niedopracowana reklama czy męczący dźwięk może przynieść więcej strat niż pożytku. Jeśli więc nie jesteśmy przekonani do tego jak mają wyglądać nasze social media, warto zdać się na profesjonalistów.